Vyjeli jsme se podívat na zvířátka do Dobřan. Po svačině jsme se vydali s průvodkyní na komentovanou prohlídku.
Viděli jsme spoustu krásných zvířat a dozvěděli se mnoho o jejich životě, ale i různé zajímavosti o nich. Velkým zážitkem bylo krmení a hlazení zvířátek. A největším zážitkem byly potom nákupy a dovádění na nafukovacích klouzačkách a skákadlech.
Farmapark Dobřany 1
Datum vložení:24. 6. 2025 22:22 Datum poslední aktualizace:18. 12. 2025 19:57