SRPDŠ

SRPDŠ neboli Sdružení rodičů a přátel dětí školy je nezisková organizace, jejíž členy jsou rodiče žáků školy
Hlavním cílem SRPDŠ je setkávání a jednání s vedením školy za účelem:
* Seznámení vedení školy s dotazy, připomínkami a stížnostmi ze strany rodičů a určení směru řešení těchto dotazů. Jde o konkrétní náměty např. na zlepšení prostředí ve škole, pochvaly, ale i připomínky ohledně činností ve škole, nekorektní vztahy žák/žákyně – zaměstnanec školy-vyučující, problémy s drogami či omamnými látkami, šikana a podobně.
*  Projednání příspěvků škole materiálními a finančními prostředky na zajišťování výchovné a vzdělávací činnosti, na zlepšování školního prostředí, propagaci školy nebo na organizaci jiných akcí pořádaných školou.

Vážení rodiče,

máte-li jakékoliv náměty a připomínky k činnosti SRPDŠ a k dění ve škole, předávejte je výboru SRPDŠ ústně či písemně na  e-mailové adrese rlavickova@seznam.cz  nebo  j.brejnikova@seznam.cz

dnes, sobota 1. 10. 2022
neděle 2. 10. slabý déšť 13/9 °C