Ve čtvrtek 18.6. jsme navštívili Západočeské muzeum, kde jsme si zopakovali dějiny pravěku, prohlédli si archeologické nálezy z Plzeňska a vyzkoušeli si umlýt obilí pomocí kamenných mlýnů. Dále jsme vystoupali na věž chrámu sv. Bartoloměje a výlet zakončili pizzou na Boleváku:-)