Šachový kroužek

• Chceš velet vlastní armádě?
  • Útočit na zbabělého soupeřova krále?
  • Slyšet dusot koní a sledovat přesně střelce v rychlé akci?
  • Chceš vidět těžké věže prorážet nepřátelské linie a drtivou moc nejelegantnější dámy?

Malí, velcí, kypří, tencí připojte se k naší šachové gardě a zažijte vzrušující partie, drsné maty, podlé paty i napínavé situace, kde o výsledku rozhoduje i jedna chyba a nikdy není nic jisté.

Není třeba mít žádné zkušenosti ani znalosti, stačí zájem a my zařídíme vše ostatní. Naučíme základy hry, zasvětíme do tajných šachových receptur a ukážeme jak se vyhnout všelijakým pastím na cestě za vítězstvím.

Ve školním roce 2023/2024 otevíráme šachový kroužek při ZŠ v Kaznějově. Připojte se k nám a naučte se základy šachu a objevte kouzelný svět 64 polí.

Termín kroužku bude úterý  od 16.00 do 17.30 hodin.

Realizace kroužku ve šk. roce 2023/2024: říjen - květen.

Lektoři kroužku: p. Petr Hrdina, p. Zdeněk Bartoníček.

Předběžná cena za docházku do kroužku šachů: 110,- Kč měsíčně, platba říjen-prosinec, leden-květen. Místo konání kroužku: klubovna ŠD.

Pokud máš zájem do kroužku šachů chodit, vyplň prosím níže uvedenenou přihlášku.

dnes, sobota 27. 4. 2024
jasno 18 °C 4 °C