Kontakt: +420 373 332 470

soltysova@zs.kaznejov.cz

Výdej obědů do jídlonosičů, odhlášení obědů:

• Provozní doba pro výdej obědů do jídlonosičů je od 11.15 hod - 12.00 hod
  • Oběd lze odhlásit nejpozději do 13:00 hodin předchozího dne na adrese www.strava.cz

Obědy pro žáky na distanční výuce

Žáci, kteří mají zájem o obědy v době distanční výuky, si tyto obědy musí na každý měsíc sami přihlásit na www.strava.cz nebo telefonicky u vedoucí školní jídelny. Obědy se vydávají u výdejního okénka v době od 11:00 do 11:45 hod.

Pátek 29. 1. pololetní prázdniny

Všichni strávníci ze ZŠ budou mít na pátek obědy odhlášeny!

Stravné leden 2021

Všem strávníkům ve ŠJ se pravidelně strhává inkasem stravné na následující měsíc. Tento postup je nutné ze strany jídelny dodržet i v této době, kdy žáci na obědy nechodí. V případě, že by nedošlo ke stržení částky na následující měsíc, tak by po přihlášení strávníka proběhly platby dvě (za minulý a následující měsíc) a tím může dojít k přečerpání nastaveného limitu v bance. Následně by žák na obědy nemohl chodit, jelikož jeho konto by bylo zablokováno do doby, než by proběhla platba složenkou nebo jednorázovým příkazem. Peníze, které strávníci neprojí, zůstávají na jejich kontech jako přeplatek, který jim bude na konci školního roku vrácen zpět na účet. Děkuji za pochopení.

dnes, čtvrtek 25. 2. 2021
jasno 15 °C 5 °C