Na začátku listopadu jsme se vydali spolu s 1.B na náš první společný výlet autobusem do Litic, kde jsme si vyráběli svíčky a vonnou sůl do koupele. Byl to skvělý den! :-)
Datum vložení:
19. 12. 2021 16:36
Datum poslední aktualizace:
19. 12. 2021 16:53
Autor:
Kateřina Beranová