Poslední dny před Vánoci jsme nacvičovali na vánoční besídku pro rodiče, která proběhla 16. prosince na školním dvoře. I když spoustu dětí bylo bohužel nemocných, tak se besídka povedla a rodičům se naše básničky a písničky s tanečkem moc líbily! :-)
Poslední školní den jsme si ve třídě udělali vánoční den, kdy jsme si u stromečku rozbalili dárky a pak soutěžili kluci proti holkám ve třech dispiplínách. Koukněte sami do fotek, jak se nám dařilo. :-)