Ve škole jsme si vydlabali halloweenské dýně a povídali jsme si o památce všech zemřelých a zavzpomínali na osoby a zvířátka, která už nejsou mezi námi. Na jejich památku jsme zapálili svíčky a namalovali jim obrázky či vzkazy. :)
Datum vložení:7. 11. 2021 16:18 Datum poslední aktualizace:7. 11. 2021 16:33