V pondělí 5. 12. se ve třídě sešli zlobiví čerti, čertice, Mikuláš i andílek. Společně jsme splnili úkoly v Čertí škole, ozdobili vánoční stromek a otevřeli první okénka v adventním kalendáři. Nechyběla ani návštěva skutečné čertovské družiny a nadílka od hodného Mikuláše.
Datum vložení:8. 12. 2022 19:16 Datum poslední aktualizace:10. 4. 2023 11:20