Děti se dozvěděly mnoho o tom, jak lidé bez zraku zvládají každý běžný den, hlavně za pomoci ochotných lidí a techniky (mobilních telefonů a počítačů). Sami na malou chvilku všichni vyzkoušeli, jak je život ve tmě složitý. Byla to obrovská zkušenost. Děkujeme.