Oslava Vánoc
Vánoce jsme v naší třídě oslavili jaksepatří. Stihli jsme pohádku, vyrobit přáníčko pro rodiče, rozkrojit jablíčko, pustit si lodičky ze skořápek, uvařit čaj, ochutnat vánoční cukroví, zapálit prskavku, zazpívat si i zatančit, rozdat si dárečky a ještě si pohrát.
Na závěr jsme si popřáli „Šťastné a veselé….“.
Bylo to moc pěkné dopoledne.
Ivana Kozlíková