Prvňáčci dostali první pololetní vysvědčení. K tomu také proběhlo vyhodnocení třídní soutěže, takže výherci byli odměněni ještě diplomem a drobnými dárky. A v neposlední řadě ti, kteří řádně rozepsali svou ručku a píší již perem, dostali medaili. Byl to slavnostní den, kdy měl každý důvod k radosti.