Dne 4. září 2023 byl s našimi novými prvňáčky zahájen školní rok. Slavnostní uvítání proběhlo ve školní jídelně za přítomnosti rodičů i některých prarodičů. Paní starostka Mgr. Eva Šimlová a pan ředitel školy Mgr. Tomáš Korelus pronesli uvítací řeč, předali dětem upomínkový list a také dárek od města Kaznějov. Tím dárkem byla velmi důležitá školní pomůcka k výuce - písmenka na suchý zip. Obě paní učitelky z 1. A i z 1. B své žáčky ozdobily krásnými šerpami a odvedly si je do svých tříd. Tam na ně na tabuli čekali kočičky ( v 1. A ) a pejskové ( v 1. B ) se svými jmény, které si tam děti odnesly již při červnové schůzce. Na nové prvňáčky čeká spousta nových zážitků a zkušeností a my jim všem přejeme: Ať se jim daří nejen v prvním školním roce, ale i v dalších letech!
Ivana Kozlíková