V březnu jsme si v 1. třídách uspořádali karneval. Heslo znělo: „1. A a 1. B maškarní si užije!“
A tak se také stalo. S obrovským potleskem proběhla přehlídka masek, hry a soutěže, společné tanečky....Škoda jen, že to tak rychle uteklo, ani jsme nestihli vše, co jsme si naplánovali. Tak zase příště, budeme se těšit!
Ivana Kozlíková