Na konci 1. třídy jsme panu králi při pasování na čtenáře slíbili, že budeme poctivě a rádi číst. A tak jsme v říjnu navštívili knihovnu, abychom se stali právoplatnými čtenáři. Dostali jsme čtenářské průkazy a každý jsme si vybrali knihu, kterou nám paní knihovnice půjčila domů. Už při odpoledním vyučování jsme se pustili do čtení a prohlížení. Budeme se hodně snažit, abychom knihu za měsíc přečetli a při další návštěvě knihovny si mohli vypůjčit novou.