5. prosince se sešli v naší třídě samí malí čertíci. Mezi nimi se vyjímal i jeden krásný andílek – Natálka. Setkali se s velkými čerty i Mikulášem a někteří museli slíbit, že se polepší. Mikuláš ale nejen káral, také chválil. A tak po společné písničce rozdali andílci sladké balíčky. Potom již následovaly samé čertí alotrie.
Ivana Kozlíková