Cesta za lesními skřítky
Jedno říjnové ráno jsme našli v naší třídě 1. A dopis. Byl od lesních skřítků. Pozvali nás k sobě na návštěvu do jejich domova. Připravili nám stezku, kde jsme plnili různé úkoly a tím jsme se o lese hodně dozvěděli. Učili jsme se také o správném chování nejen v lese, ale i jeden k druhému. Protože jsme měli štěstí, tak jsme jednoho krásného malého skřítka našli. V posledním úkolu jsme těm malým mužíčkům postavili domečky. Při zpáteční cestě do školy jsme si nasbírali spadané listy a ty pak využili při výrobě našich skřítků při pracovních činnostech. Vše jsme završili písničkou. Byl to krásný podzimní slunečný den.
Ivana Kozlíková