Naše třída si užila první Vánoce plné radosti a tvoření. Během dne jsme vyráběli vánoční ozdoby, popíjeli čaj a ochutnávali domácí cukroví. Děti se těšily na nadělování dárků, se kterými si vzápětí hned pohrály. Nechyběla ani návštěva pohádkové postavy Grinch, která přinesla další zábavu a smích. Celý den byl obohacen skvělou atmosférou a radostí ze společně stráveného času jinak než běžným učením.