Dne 2. června se v městské knihovně konalo pasování prvňáčků na velké čtenáře. Ti ukázali, jak se naučili číst a před panem králem složili slib, za což dostali svou první knížku jako odměnu.
Datum vložení:9. 6. 2026 19:41 Datum poslední aktualizace:9. 6. 2026 19:44