třídní učitelka Mgr. Libuše Sajnerová

Rozvrh hodin 2021/2022 (168.79 kB)

Čertí školička

Datum: 10. 1. 2022

3.12. k nám opět zavítal Mikuláš s čerty.

Datum: 1. 11. 2021

Po podzimních prázdninách se ve třetí třídě sešla jen samá strašidla.

Drakiáda

Datum: 26. 10. 2021

Pouštění draků a dračí stezka pro třeťáky

Beseda na MÚ Kaznějov

Datum: 15. 10. 2021

V rámci hodin prvouky, kdy jsme si povídali o naší obci, jsme navštívili městský úřad v Kaznějově.

Vánoce v naší třídě

Datum: 18. 12. 2020

V poslední den před vánočními prázdninami zavládla v naší třídě vánoční atmosféra provoněná čajem a cukrovím.V tento vánoční den jsme si ještě před nadělováním dárečků a ochutnáváním cukroví uspořádali v naší třídě vánoční koncert. Děti, které se učí hrát na hudební nastroj, nám zahrály pár vánočních koled. Pak už přišla ta netrpělivě očekávaná chvíle...hledání dárečků pod stromečkem a rozbalování. Byl to opravdu nádherný pohled na tolik rozzářených očí a úsměvů z radosti z dárků.

Vánoční vyrábění

Datum: 16. 12. 2020

S dětmi jsme si vyrobili vánoční ozdobičky na stromeček, svícen, jmenovku na dárek i přáníčko.

Čertí školička

Datum: 4. 12. 2020

Opět po roce se z dětí stali malí čertíci a z třídy malé peklo s čerticí Belzebubou.ako každý rok se z naší třídy stane malé čertovské peklo plné malých divokých čertíků. Pod vedením pekelné čertice Belzebuby plnili čertíci řadu pekelných úkolů, které pro ně připravil sám Lucifer. A jelikož byli všichni moc šikovní a stateční a zvládli i návštěvu samotného Lucifera, získali všichni čertovské vysvědčení 2. kategorie.

Distanční výuka - přírodní mandaly

Datum: 3. 11. 2020

Vytváření mandal z přirodnin při procházce v přírodě.
Během distanční výuky měly děti za úkol při procházce v přírodě vytvořit mandaly z přírodnin, které měly v okolí k dispozici. Děti se svými rodiči byly velmi kreativní...vytvořily opravdu originální a nápadité mandaly.

Navlíkání korálků - šípků

Datum: 8. 10. 2020

V rámci hodin pracovních činností jsme si zahráli na švadlenky.

dnes, pátek 21. 1. 2022
polojasno 1 °C -5 °C