Projekt " Nenech to být "

Ubližuje někdo Tobě nebo Tvým spolužákům, Vašim dětem nebo komukoli jinému? Upozorni nebo upozorněte na to anonymně a rychle prostřednictvím NNTB (Nenech to být)

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být ( NNTB ).

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí, poruchy příjmu potravy apod. Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu : http://www.nntb.cz/s/9e9b770

Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store.

Jak to funguje?

NNTB funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací budou situaci řešit.

Datum vložení: 20. 9. 2022 18:58
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2023 6:54