Školní závod všestrannosti

Úterý 17. května patřilo v naší škole velkým závodům žáků druhého stupně. Proběhl zde první ročník „Školního závodu všestrannosti“.

Úterý 17. května patřilo v naší škole velkým závodům žáků druhého stupně. Proběhl zde první ročník „Školního závodu všestrannosti“. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – družstva (hlídky) a třídy. Každé družstvo bylo smíšené a složené z tří až pěti závodníků jedné třídy. Časy tří nejlepších týmů z každé třídy se pak započítávaly do souboje o nejlepší třídu.

Náš nejúspěšnější tým ve složení Adéla Součková, Eliška Křenová, Filip Hrotek, Jakub Šimůnek a Vilém Rieger se umístil na krásném 3. místě. I ostatní týmy předvedly skvělé výkony a jako třída jsme obsadili 5. místo.

Datum vložení: 30. 5. 2022 21:05
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2022 18:06