Strašidelný den 1. 11. 2022 v 1.A - 2.část

1.11.2022

Abrakadabra.“ Jsme tu zpět!

Po přestávce a odpočinku jsme se přesunuly do školní tělocvičny, kde již cvičili žáci z páté třídy. Vůbec se nás nebáli. Tak jsme se společně domluvili, že si zacvičíme všichni dohromady. Páťáci byli moc fajn, hned nás přijali mezi sebe. My strašidla, jsme si stouply na „značky“ dopředu a oni až za nás. (Asi na nás potřebovali vidět, abychom jim neudělaly nějakou kulišárnu.) Nejdříve byla rozcvička. Snažily jsme se cvičit, ale to víte, strašidla, ta moc poslouchat neumí. Tak jsme si tak trochu ze začátku dělaly, co jsme chtěly. Ale nakonec nám to šlo dobře. Potom si na nás páťáci vymysleli různé úkoly, na které jsme se těšily. Co si to asi na nás vymyslí? Všechny úkoly nám ukázali a měli s námi velkou trpělivost. Bylo to zábavné. Moc se nám cvičení s páťákama líbilo. Tak ahóóój, páťáci! Děkujeme! Ahoj, strašidla!

Z tělocvičny odcházíme uřícení a zpocení. To se nám při naší strašidelné činnosti nestane. Stále někde jen čekáme, abychom mohly někoho vystrašit a oni se nás nakonec ani nebojí. Jdeme se napít, ještě že nám zbylo pití z přestávky. Ale jak pořád pijeme, tak si musíme dojít také na WC. A to nám bude trvat.

Tak zase za chvíli. „Abrakadabra“

Datum vložení: 1. 11. 2022 11:21
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2022 11:25