Strašidelný den 1. 11. 2022 v 1.A - 1.část

1.11.2022

Pozor! Bojte se! Přicházejí strašidla z 1. A.

Tak to jsme my, strašidla z 1. A. Ale nás se bát nemusíte. Tentokrát nestrašíme děti ani dospělé, ale zašly jsme se podívat do 1. třídy do ZŠ v Kaznějově. Chceme si zkusit, jaké to je, se učit ve škole.

Nejdříve jsme se ve třídě posadily do lavic, pozdravily se a pak jsme si společně povídaly a vyprávěly o všech možných strašidlech - jaké na světě jsou - a ukazovaly jsme si obrázky některých z nich. O nás o strašidlech je totiž vydáno spousta krásných knížek s nádhernými ilustracemi či fotografiemi. A protože mezi námi bylo hodně čarodějnic, tak jsme si pustily i krátké ukázky z filmů o čarodějnicích a čarodějích. Poté jsme se rozdělily na dvě skupiny a soutěžily jsme, kdo „napíše“ více strašidel, tedy kdo si jich co nejvíce pamatuje. Vyhrávající skupina, u které jsme spočítaly více strašidel, za to dostala náhradní strašidelné oči. A aby také druhá skupina měla dobrou náladu, tak jsme si společně zatancovaly na písničky s Míšou Růžičkovou a s jejími čarodějnicemi.

Málem jsme se utancovaly k smrti, ale máme mezi sebou kamaráda „Smrtku“, tak ten by nás snad před smrtí zachránil. Čas letí, síly ubývají a tak si dáme přestávku. Jdeme si sníst strašidelnou svačinku, kterou nám nachystaly naše milé maminky. Dobrou chuť, strašidla! Pořádně se posilněte, abyste měly na další hodinu hodně sil a výdrž.

Strašidla jedí a pijí, tak chvíli počkáme. Sejdeme se tady zase za chvilku. „Abrakadabra.“

Datum vložení: 1. 11. 2022 11:09
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2022 11:19