Čertí školička v 1. A - 1. část

5.12.2022

Čertí školička 5. 12. 2022 v 1. A

Čertí školička nám začala ráno opravdu čertovsky. Za velkého rachotu k nám do třídy přišel Mikuláš, andílci a samozřejmě s nimi i plno čertů. Byli ale hodní. Asi proto, že i my jsme ve třídě hodní.? Mikuláš k nám krátce promluvil a my mu na oplátku řekli krásnou básničku. Andílci nám potom roznesli po třídě sladkosti. Někteří z nás neváhali a hned si je rozbalili. Ještě než od nás čerti ze třídy odešli, tak se s námi na památku vyfotili. Trochu jsme se báli k nim jít a nakonec jsme strach překonali a šli jsme. Na závěr jsme se vyfotili i jen my sami. Mezi námi totiž jsou hlavně čerti, ale také tři andílci.

Když čerti odešli, opatrně jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si zacvičili a zahráli čertovské honičky. Ale i tady nás čerti překvapili a v nás byla malá dušička. Ty jejich masky byly dost strašidelné.

Následovala hodina čtení. Po přečtení všech slov na obrázcích čertů, jsme si čertíky vymalovali. Pak už začala svačina. Po ní jsme si odpočinuli u filmu Nezbedná pohádka. A po tomto filmu plném čertů, jsme si jednoho takového čertíka vyrobili z papíru.

Další hodina byla matematika. Počítali jsme příklady na papírovém Mikuláškovi, kterého jsme si nakonec také vybarvili. Za všechnu dnešní práci jsme si poslední hodinu rozdali čertovské vysvědčení. A večer si čerty opět zopakujeme. To už možná bude horší. Snad někoho z nás neodnesou do pekla. Uvidíme. Tak ahoj, čertíci!

Datum vložení: 5. 12. 2022 22:09
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 22:26