Nabídka ČŠI - příprava na přijímací zkoušky on-line

Možnost stáhnout si ZDARMA testy, které byly použity při přijímacích zkouškách v minulých letech (připravil CERMAT).

Informujeme Vás o nabídce České školní inspekce pro podporu žáků při přípravě na přijímací zkoušky do maturitních oborů středních škol.Žáci 9., 7. a 5. ročníků základních škol mají možnost využít jako jednu z forem přípravy na přijímací zkoušky do maturitních oborů středních škol (pro čtyřleté, šestileté i osmileté studium) také elektronickou verzi testů k tzv. jednotným přijímacím zkouškám. Testy, které Česká školní inspekce převedla do elektronické podoby, připravilo Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) a použity byly při přijímacích zkouškách v minulých letech. Elektronická verze těchto testů je k dispozici v mobilní testovací aplikaci InspIS SETmobile,která je zdarma ke stažení do chytrých telefonů a tabletů. Od 1. února 2021 jsou v aplikaci InspIS SETmobile k dispozici testy z českého jazyka a matematiky, které byly použity při tzv. jednotné přijímací zkoušce v letech 2020, 2019, 2018 a 2017, plus ukázkové verze testů pro rok 2021.

aplikace INSPIS pro mobil a tablet

INSPIS 2021.jpg
Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 991,48 kB