Základní školaKaznějov
ZŠ Kaznějov

Slavnostní přivítání prvňáčků ve škole

Slavnostní přivítání prvňáčků ve škole

Noví žáci zahájili školní rok.

4. 9. 2023 se naši noví prvňáčci sešli ve školní jídelně, kde byli za přítomnosti rodičů a prarodičů společně přivítáni v novém školním roce. Paní starostka Mgr. Eva Šimlová a ředitel školy Mgr. Tomáš Korelus pronesli slavnostní uvítací řeč, předali prvňáčkům upomínkový list a jako dárek od města Kaznějov i důležitou školní pomůcku - písmenka na suchý zip. Jejich učitelky, Mgr. Ivana Kozlíková (1. A) a Mgr. Iva Krejcarová (1. B) je ozdobily k této příležitosti vyrobenými slavnostními šerpami. Pak se společně odebrali do svých tříd, kde už na ně čekali pejskové a kočičky se jmény žáků na tabuli. V prvním školním roce nás jistě čeká spousta nových zážitků, objevů a zkušeností.

Iva Krejcarová

 

 

 

Datum vložení: 13. 9. 2023 11:01
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2023 11:09
Autor: Petra Kratochvílová

Meteostanice

Předpověď počasí

dnes, neděle 10. 12. 2023
déšť 5 °C 2 °C
pondělí 11. 12. déšť 7/4 °C
úterý 12. 12. déšť 7/6 °C
středa 13. 12. déšť 9/7 °C

Naučná stezka Kaznějov

Školní časopis Zkazky

ZKAZKY