Schůzka budoucích prvňáčků a jejich rodičů ve škole

Budoucí školáci se poprvé setkali se svými učitelkami.

V úterý 11. 6. 2024 proběhlo v prostoru školního dvora první setkání budoucích prvňáčků, jejich rodičů a učitelek prvních tříd. V areálu školy přivítala děti i dospělé paní zástupkyně Naděžda Pluhařová, která zároveň představila i příští učitelky prvních ročníků, Editu Beranovou a Ivanu Kleinovou. Budoucí školáci se poté za pomoci veselých obrázků rozdělili do dvou tříd, seznámili se s novými vyučujícími, společně se naučili první říkanku a vydali se na krátkou prohlídku školy. V neposlední řadě navštívili rodiče s dětmi také školní družinu, kde je provedla paní vychovatelka Iveta Říhová.

Budoucím prvňáčkům a jejich rodičům děkujeme za milé setkání, přejeme krásné letní dny a těšíme se na viděnou v září!

Ivana Kleinová, Edita Beranová

Datum vložení: 15. 6. 2024 19:18