Základní školaKaznějov
ZŠ Kaznějov

Schůzka budoucích prvňáčků a jejich rodičů ve škole

Schůzka budoucích prvňáčků a jejich rodičů ve škole

Budoucí školáci se poprvé setkali se svými učitelkami.

V úterý 11. 6. 2024 proběhlo v prostoru školního dvora první setkání budoucích prvňáčků, jejich rodičů a učitelek prvních tříd. V areálu školy přivítala děti i dospělé paní zástupkyně Naděžda Pluhařová, která zároveň představila i příští učitelky prvních ročníků, Editu Beranovou a Ivanu Kleinovou. Budoucí školáci se poté za pomoci veselých obrázků rozdělili do dvou tříd, seznámili se s novými vyučujícími, společně se naučili první říkanku a vydali se na krátkou prohlídku školy. V neposlední řadě navštívili rodiče s dětmi také školní družinu, kde je provedla paní vychovatelka Iveta Říhová.

Budoucím prvňáčkům a jejich rodičům děkujeme za milé setkání, přejeme krásné letní dny a těšíme se na viděnou v září!

Ivana Kleinová, Edita Beranová

 
Datum vložení: 15. 6. 2024 19:18
Datum poslední aktualizace: 15. 6. 2024 19:21
Autor: Petra Kratochvílová

Meteostanice

Předpověď počasí

dnes, pondělí 22. 7. 2024
slabý déšť 24 °C 18 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 22/15 °C
středa 24. 7. zataženo 22/13 °C
čtvrtek 25. 7. skoro jasno 22/12 °C

Naučná stezka Kaznějov

Školní časopis Zkazky

ZKAZKY