Sbírka pro Ukrajinu - poděkování

Srdečně děkujeme rodičům, žákům, široké veřejnosti, majitelům Zdravotnických potřeb v Kaznějově a zaměstnancům školy za přispění do humanitární sbírky pro Ukrajinu.

V pondělí 7. 3. se krabice ve vestibulu naší školy během jednoho dne zaplnily množstvím zdravotnického materiálu, hygienických potřeb, drogerie, dětských plen a sušeného mléka, přesnídávek, trvanlivých potravin i další materiální pomocí. Žáci devátého ročníku, kteří s nápadem sbírky přišli, vše pečlivě roztřídili, zabalili, popsali a v úterý pomohli naložit. Pro zabalené krabice přijeli pracovníci plzeňského Českého červeného kříže s dodávkou Vodní záchranné služby, která je jeho součástí. Ten ve spolupráci s potravinovou bankou vše dopraví na správné místo a pomůže dobré věci. Celková hmotnost sbírky činila neuvěřitelných 905 kg.

Nesmírně si vážíme Vaší solidarity. Děkujeme!

Datum vložení: 10. 3. 2022 14:38
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2022 14:41