Rozlučková besídka

Třeťáci se loučili s paní učitelkou.

Po třech společně prožitých letech nás čeká loučení. A každé takové loučení bývá těžké. Abychom si přece jen toto pro nás smutné období zpříjemnili a hlavně abychom rodičům ukázali, jak jsme šikovní, připravili jsme besídku na rozloučenou. Ta proběhla 30. května ve školní jídelně. Součástí programu byly písničky, básničky, které byly složeny každému žákovi tzv. ”na míru”, ale také pohádka, která byla prokládána vlastními písničkami. Pohádka s názvem “O třech zakletých princích a ukradeném  pokladu” byla pro děti velkou výzvou a zhostily se jí na výbornou. Nejen že své role zvládly skvěle, ale samy vyráběly kulisy, připravovaly rekvizity a jejich kostýmy byly opravdu dokonalé. Na závěr zazněly naše vlastní písně, které všem zúčastněným připomněly, co všechno jsme  za společné tři roky prožili, co jsme se naučili a jak skvělá jsme parta.

Celý program byl skvělým zážitkem pro mě, všechny děti, ale jistě také pro rodiče, babičky, dědečky a jiné pozvané hosty. Na každém bylo patrné nadšení, i když se objevily i slzičky dojetí. Děkuji všem dětem za skvělé výkony a jejich zapálení pro nácvik programu a hlavně za KRÁSNÉ TŘI ROKY! A ve čtvrté třídě s novou paní učitelkou nebo panem učitelem.

(více fotografií najdete ve třídě 3. B)

Edita Beranová

Datum vložení: 5. 6. 2024 13:49