Základní školaKaznějov
ZŠ Kaznějov

Ozdravný pobyt v Chorvatsku

Ozdravný pobyt v Chorvatsku

Naši žáci v chorvatském letovisku Umag.

V neděli 16. 6. 2024 vyrazila skupina 24 žáků naší školy spolu s paní učitelkou Petrou Androščukovou a Pavlou Záturovou na pobyt do Chorvatska. Pobyt organizovala ZŠ Kozojedy a zúčastnily se i děti ze ZŠ Dobříč. Odjížděli jsme autobusem ve večerních hodinách a ráno jsme byli na místě - v chorvatském městě Umag, v rekreačním areálu Plava Laguna. Všichni jsme se těšili na moře! Ubytováni jsme byli v apartmánech s koupelnou a kuchyňkou. Vařit jsme ale nic nemuseli.  Třikrát denně jsme měli výborné jídlo formou švédských stolů. V areálu jsme využívali bazén, byla zde i hřiště, stánky s občerstvením, restaurace, krámky se suvenýry a celým areálem jezdil turistický vláček. Jedno odpoledne jsme se vyřádili ve sportovním centru plovoucím na moři. Odpočívat jsme pak mohli ve stínu stromů a zároveň jsme to měli pár kroků k moři. Hlavně kluci se rádi bavili lovením „pokladů“ pod hladinou. Když zbyla chvilka času, děvčata nacvičovala taneční sestavu s paní učitelkou Petrou. Pobyt nám utekl jako voda a v pátek večer už jsme měli vše naložené v autobusu a odjížděli zpátky domů.V sobotu ráno 22. 6. 2024 jsme se už vítali v Kaznějově s rodiči. Pro některé děti to byl první výlet k moři. Byli jsme všichni moc vděční, že jsme se tak krásné akce mohli zúčastnit. Děkujeme tímto i paní ředitelce Evě Doležalové ze ZŠ Kozojedy, že nám tuto spolupráci nabídla.

Pavla Záturová

 
 
Datum vložení: 18. 6. 2024 14:04
Datum poslední aktualizace: 3. 7. 2024 10:48
Autor: Petra Kratochvílová

Meteostanice

Předpověď počasí

dnes, pondělí 22. 7. 2024
slabý déšť 24 °C 18 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 22/15 °C
středa 24. 7. zataženo 22/13 °C
čtvrtek 25. 7. skoro jasno 22/12 °C

Naučná stezka Kaznějov

Školní časopis Zkazky

ZKAZKY