Základní školaKaznějov
ZŠ Kaznějov

Deváťáci se rozloučili s naší školou

Deváťáci se rozloučili s naší školou

26. 6. si žáci 9. ročníku šli naposledy pro vysvědčení na základní škole.

Pro všechny z nich nastává nová etapa života - rozloučení se se svými spolužáky, vykročení na střední školy a seznámení se s novými kamarády. Slavnostní zakončení školního roku probíhalo v kulturním středisku. Žáci převzali vysvědčení z rukou třídních učitelů - p. Štěpána Vítovce (9. A) a p. Radky Lavičkové (9. B). Předávání se zúčastnil i pan ředitel Tomáš Korelus a zástupce Městského úřadu Kaznějov, pan místostarosta Petr Nový. Poté proběhlo kulturní vystoupení žáků obou tříd, které si připravili.

Všem vycházejícím žákům přejeme ŠŤASTNÝ KROK a hodně studijních i osobních úspěchů do dalších let.

Radka Lavičková, Štěpán Vítovec - třídní učitelé

 
 
Datum vložení: 26. 6. 2024 20:42
Datum poslední aktualizace: 27. 6. 2024 7:34
Autor: Petra Kratochvílová

Meteostanice

Předpověď počasí

dnes, pondělí 22. 7. 2024
slabý déšť 24 °C 18 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 22/15 °C
středa 24. 7. zataženo 22/13 °C
čtvrtek 25. 7. skoro jasno 22/12 °C

Naučná stezka Kaznějov

Školní časopis Zkazky

ZKAZKY